AKTUALNOŚCI

Powołano jury konkursu Złote Spinacze 2018

09.08.2018
Przewodniczącym Jury konkursu jest Olaf Krynicki z Samsung Polska. Przewodniczącymi grup jurorskich zostali Marta Pokutycka-Mądrala z Nationale-Nederlanden, Michał Nowosielski z Bigthinkski, Magdalena Brzezińska z Grupy Żywiec oraz Przemysław Mitraszewski z Lighthouse.

Rozpoczynamy XVI edycję Złotych Spinaczy

17.07.2018
Związek Firm Public Relations po raz szesnasty zaprasza do udziału w Złotych Spinaczach, konkursie wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce. Właściwego zgłoszenia do konkursu dokonuje się poprzez platformę online, która została uruchomiona 17 lipca. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 13 sierpnia do godz. 16:00 w pierwszym terminie, do 3 września do godz. 16:00 w drugim terminie oraz do 6 września do godz. 16:00 w trzecim, ostatecznym terminie.

Agnieszka Bacińska w zarządzie ZFPR

16.07.2018
Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR, została nowym członkiem zarządu Związku Firm Public Relations i będzie pełniła funkcję wiceprezesa do 2020 roku.

Rusza Konkurs Biuletynów Firmowych 2018

20.06.2018
Wprowadzenie całkowitej poufności danych zawartych w zgłaszanych pracach oraz trzech nowych kategorii konkursowych to najważniejsze zmiany w 18. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Udział w Konkursie niezmiennie jest bezpłatny.

PR. Bez komentarza - branża Public Relations walczy ze stygmatyzacją medialną

12.06.2018
11 czerwca na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego miało miejsce ogłoszenie raportu „PR. Bez komentarza – czyli stygmatyzacja medialna public relations” oraz debata ekspercka z udziałem wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego Pawła Lewandowskiego, posłanki Joanny Kluzik-Rostkowskej, redaktora Konrada Piaseckiego oraz dr. Łukasza Przybysza z Uniwersytetu Warszawskiego, autora raportu.