Aktualności

14/12/2023

Agencja Publicis Consultants nowym członkiem ZFPR

Grono członków Związku Firm PR powiększyło się o agencję Publicis Consultants. To trzydziesta siódma firma, która zdecydowała się dołączyć do ZFPR, by współpracować na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.

Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego oferującą kompleksowe usługi z zakresu public relations. Specjalizuje się w PR korporacyjnym i produktowym, w szczególności w doradztwie strategicznym, jak również w realizacji działań z zakresu CSR, employer brandingu i marketingu cyfrowego. Agencja jest częścią Publicis Groupe – jednej z największych światowych sieci reklamowych, oferujących szeroki zakres usług komunikacyjnych i marketingowych.

Niezmiernie się cieszę, że jako Publicis Consultants stajemy się częścią Związku Firm Public Relations. W obliczu obecnych wyzwań ekonomicznych i geopolitycznych jeszcze bardziej niż dotychczas ważne jest, aby branża PR mówiła jednym głosem. W czasach dynamicznego rozwoju technologii i AI wierzę w konieczność dalszej profesjonalizacji zawodu PR-owca, gdzie fundamentem są wysokie standardy etyczne, w tym odpowiedzialność za słowo oraz jakość dostarczanych usług i produktów. Unikalne podejście, nowa energia i perspektywa to nasze atuty, którymi chcemy wzmocnić ZFPR. Dlatego w tym miejscu deklaruję nasze pełne zaangażowanie i aktywne członkostwo na rzecz dalszego rozwoju branży – mówi Daria Tworek, Managing Partner w Publicis Consultants.

Agencja od trzech lat niezwykle dynamicznie się rozwija i może się pochwalić znacznym rozszerzeniem portfolio klientów, zarówno projektowych, jak i obsługiwanych w ramach długoterminowej współpracy. Towarzyszyło temu stałe powiększanie zespołu oraz dywersyfikacja kompetencji.

Publicis Consultants jest także partnerem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz prowadzi współpracę dydaktyczną z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oferując przy tym program stażowy dla studentów.