Aktualności

23/02/2022

Agencja PR Pan Pikto nowym członkiem ZFPR

Do Związku Firm Public Relations dołączyła nowa agencja – Pan Pikto. To kolejna firma, która zdecydowała się współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.

Pan Pikto to agencja istniejąca na rynku od 2004 roku, którą tworzy zespół ekspertów public relations. Oferuje ona szerokie spektrum możliwości – od badań rynku, przez opracowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnych, po audyty marketingowe oraz raporty CSR. Agencja tworzy programy komunikacji społecznej, prowadzi biura prasowe, produkuje podcasty, świadczy usługi doradcze, realizuje kampanie społeczne oraz wspiera komunikację społeczności obywatelskich. Wierzy w siłę niestandardowego przekazu i walczy ze stereotypami w komunikacji.

Prezesem zarządu Pan Pikto jest Łukasz Jurkiewicz, ekspert z obszaru projektowania procesów komunikacyjnych oraz zarządzania sytuacją kryzysową.

Decyzja o wstąpieniu do ZFPR to kolejny krok w rozwoju biznesowym Agencji PR Pan Pikto. Dołączamy do elitarnego grona najistotniejszych firm public relations na polskim rynku, by jeszcze mocniej podkreślić nasz profesjonalizm. Ta istotność to realny wpływ na to, jak rozwija się branża public relations i jak postrzegana jest wartość pracy konsultantów PR. Zamierzamy aktywnie włączyć się w działania organizacji, będąc jej aktywnym ambasadorem na terenie województwa śląskiego, które reprezentujemy jako jedyna agencja zrzeszona w Związku – podkreśla Łukasz Jurkiewicz Prezes zarządu Pan Pikto.

W gronie klientów nowej agencji członkowskiej ZFPR są m.in.: epeer, Iconity oraz Fundacja Wielogłosu.