Aktualności

14/04/2021

Jubileuszowa publikacja #20ZFPR – znamy datę premiery!

XX-lecie istnienia Związku Firm Public Relations to ważny jubileusz dla polskiej branży PR. Z tej okazji powstała książka pt. „20 lat Związku Firm Public Relations. Historia polskiego PR nowego millenium”, która od 19 kwietnia 2021 r. będzie dostępna w sprzedaży.

Jubileuszowa publikacja stanowi zbiór wywiadów z osobami, które w znacznym stopniu przyczyniły się do powstania i rozwoju branży public relations w Polsce na przestrzeni dwóch ostatnich dekad. Są wśród nich sygnatariusze Deklaracji Założycielskiej Związku Firm Public Relations, byli oraz obecni członkowie Zarządu ZFPR, Przewodniczący oraz Jurorzy konkursu Złote Spinacze, założyciele pierwszych w Polsce agencji public relations, a także osoby ze środowiska dziennikarskiego i naukowego.

Jak podkreśla we wstępie do książki Adam Jarosz, Prezes Zarządu ZFPR:

– W bogatym materiale, jaki zebraliśmy, znajdują się osobiste wspomnienia naszych rozmówców, a także relacje z przełomowych dla środowiska PR wydarzeń. Nasi bohaterowie stawiają ponadto ważkie pytania o przyszłość branży, podejmują próbę odpowiedzi na nurtującą nas wszystkich kwestię o to, co dalej.

Wszystkie rozmowy na rzecz jubileuszowej publikacji przeprowadził Paweł Oksanowicz, dziennikarz radiowy, telewizyjny, redaktor i autor książek.

Książkę stanowiącą formę opowieści o historii polskiej branży PR będzie można zakupić online. Szczegóły dotyczące sprzedaży zostaną podane w dniu premiery w kanałach social media oraz na stronie Związku Firm PR.