Aktualności

23/11/2020

20 lat Związku Firm Public Relations!

W tym roku Związek Firm Public Relations obchodzi swoje XX-lecie!

Jest to ważny jubileusz nie tylko z perspektywy naszej organizacji, ale także rynku PR, który od lat angażuje się w liczne projekty realizowane przez ZFPR.

– XX-lecie Związku Firm PR w Polsce postanowiliśmy w tym wyjątkowym roku uczcić nieco inaczej niż zwykle myślimy o okrągłych jubileuszach – podkreśla Adam Jarosz, Prezes ZFPR. – Zdecydowaliśmy się zrealizować nie tylko nasze flagowe inicjatywy, które są ważne i potrzebne na rynku, ale też wyjść z nowymi.

Nowe projekty ZFPR stanowiły szybką odpowiedź na bieżące wydarzenia. Zorganizowaliśmy dwie konferencje edukacyjne w formule on-line – „PR-em w kryzys” oraz „PR 2021. Challenge accepted!”. Ich uczestnicy wysłuchali kilkudziesięciu prelekcji związanych z branżą komunikacyjną dotkniętą trwającą pandemią.

Ponadto z okazji jubileuszu postanowiliśmy wydać monografię poświęconą historii branży public relations z perspektywy ZFPR. Książka będzie formą opowieści o zmianach obserwowanych na rynku PR w ciągu ostatnich 20 lat. Znajdą się tam wypowiedzi osób, które bezpośrednio wpływały na kształt branży, zatem założycieli Związku, szefów agencji czy osobowości świata mediów.

Szczegóły dotyczące monografii będą dostępne na stronie internetowej oraz w kanałach social media ZFPR (Facebook, LinkedIn, YouTube).