Aktualności

09/03/2022

AdAid.eu – platforma z ofertami pracy w branży komunikacji marketingowej

Od 7 marca działa platforma wspierająca ukraińskie/-ch specjalistki/-ów od public relations, komunikacji marketingowej oraz reklamy. Celem inicjatywy AdAid.eu jest zaoferowanie wsparcia poprzez ułatwienie osobom z Ukrainy znalezienia ofert pracy i nawiązania kontaktu z agencjami PR-owymi, reklamowymi, mediowymi, firmami produkcyjnymi, działami marketingu, komunikacji, a także innymi podmiotami z branży kreatywnej w krajach UE. 

AdAid.eu jest inicjatywą współtworzoną w porozumieniu z organizacjami branży marketingowej, reklamowej i PR-owej. Szeroko zakrojona kooperacja ma na celu wyrażenie solidarności, ale także ma działać praktycznie, czyli pozwolić na szybkie dotarcie z ofertami pracy i wsparcia do konkretnych osób.

Na platformie dostępne są już pierwsze ogłoszenia, a baza jest na bieżąco uzupełniana przez potencjalnych pracodawców i pracowników. Strona umożliwia filtrowanie ogłoszeń, m.in. pod kątem pracy stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej. Korzystanie z niej jest bezpłatne zarówno dla poszukujących pracy, jak i podmiotów ją oferujących.

Jak można wesprzeć projekt?

  • Jesteś pracodawcą?

Przeanalizuj potrzeby kompetencyjne w swoim zespole. Jeśli masz możliwość zatrudnienia, wypełnij formularz na stronie www.adaid.eu.

  • Znasz osoby poszukujące pracy w branży PR czy komunikacji marketingowej?

Przekaż im link do platformy www.adaid.eu.

  • Poszukujesz zatrudnienia w branży w Polsce lub innym kraju europejskim?

Przejrzyj dostępne oferty oraz zamieść swoje CV na www.adaid.eu.

  • Pracujesz w organizacji zrzeszającej podmioty z sektora lub współpracujesz z szeroko rozumianą branżą marketingową?

Udostępnij informacje o inicjatywie AdAid.eu w swoich kanałach komunikacji.

Projekt AdAid.eu powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Związek Firm Public Relations jest partnerem.