Aktualności

20/03/2023

Ruszyły zapisy na szkolenie z komunikacji kryzysowej!

Zapraszamy na szkolenie specjalistyczne „Kryzysowa prewencja i zasady komunikacji w kryzysie” organizowane przez Związek Firm Public Relations. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, w jaki sposób uniknąć reputacyjnych ryzyk, jak skutecznie monitorować potencjalne zagrożenia i co robić, aby nie przerodziły się w kryzys oraz jakie narzędzia warto posiadać na wypadek, gdyby „mleko się już wylało”.

W czasie zajęć uczestnicy poznają nie tylko skuteczne zasady kryzysowej prewencji, ale także podstawowe reguły komunikacji kryzysowej, w tym w mediach społecznościowych. Całość ilustrowana jest licznymi przykładami z rynku. W części praktycznej uczestnicy wezmą udział w symulacji kryzysu, podczas której m.in. opracują kluczowe przekazy, oświadczenia prasowe oraz Q&A, a także przekażą wypracowane stanowisko mediom – ćwiczenie oparte na pracy przed kamerą i z mikrofonem.

Szkolenie poprowadzą doświadczeni praktycy z ZFPR:

  • Magdalena Zwolińska (partnerka w Lighthouse) – ekspertka, która zrealizowała ponad 500 projektów z zakresu komunikacji kryzysowej. Poza obsługą istniejących kryzysów, opracowuje dla klientów narzędzia do monitorowania zagrożeń reputacyjnych i kryzysowej prewencji.
  • Przemysław Mitraszewski (Managing Partner w Lighthouse) – ekspert i autor licznych publikacji na temat zarządzania sytuacją kryzysową oraz „Crisis Management Approach Process” – metodologii przygotowania do zarządzania kryzysowego. Doradzał m.in. BMW, mBank, Medicover, Orange, PKN ORLEN, PZU, T-Mobile.

Szkolenie odbędzie się 30.05.2023 r., w godz. 9.00 – 16.00, w trybie stacjonarnym w Warszawie.

Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy: TUTAJ.