Aktualności

19/11/2018

Publicis Consultants dołącza do ZFPR

Do Związku Firm Public Relations dołączyła kolejna agencja – Publicis Consultants. Obecnie ZFPR zrzesza 39 firm – głównie z województwa mazowieckiego, ale także małopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego oraz  pomorskiego.

Publicis Consultants łączy kompetencje komunikacji korporacyjnej i produktowej. Specjalizuje się w tworzeniu i rozpowszechnianiu informacji w tradycyjnych i niestandardowych punktach styku. Doradza klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację w oparciu o usługi takie jak: komunikacyjne due diligence, prowadzenie relacji z interesariuszami i doradztwo kryzysowe. Agencja rekomenduje narzędzia, które maksymalizują zaangażowanie konsumentów, towarzysząc markom i organizacjom na każdym etapie ich rozwoju.

„Cieszymy się bardzo z dołączenia do ZFPR i z możliwości kształtowania rynku profesjonalnych usług doradztwa komunikacyjnego w Polsce. To był naturalny krok w rozwoju naszej agencji, która od 2 lat plasuje się w drugiej dziesiątce rankingu ZFPR”, mówi Krzysztof Litwinek, dyrektor zarządzający Publicis Consultants.„Wnosimy do ZFPR liczne doświadczenia w realizacji zintegrowanych kampanii zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego oraz kolejny głos w dyskusji na temat rozwoju naszej branży”.

Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego. Specjalizuje się w tworzeniu i rozpowszechnianiu informacji w tradycyjnych i niestandardowych punktach styku. Agencja doradza klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację i zapewnia realizację działań w najważniejszych obszarach komunikacji. Publicis Consultants jest częścią Publicis Worldwide i międzynarodowej Grupy Publicis, w Polsce korzysta z osobowości prawnej Publicis Lion. Dzięki przynależności do międzynarodowej sieci komunikacyjnej Publicis, agencja czerpie z zasobów ekspertów grupy zarówno na lokalnym gruncie, jak również w innych krajach. W ramach wspólnej platformy komunikacyjnej Grupy Publicis agencja współpracuje z działami odpowiedzialnymi za produkcję kreacji, reklam, zakup mediów czy działań digitalowych, zapewniając realizację zintegrowanych kampanii dla podmiotów z różnych sektorów gospodarki. Agencja Publicis Consultants jest kontynuatorką działalności agencji MSL Warsaw, której rebranding miał miejsce w 2015 roku.