Aktualności

20/02/2020

Spotkanie „TWOJA KARIERA W PR”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „TWOJA KARIERA W PR – NIEZBĘDNE KOMPETENCJE PR-OWCA PRZYSZŁOŚCI” dotyczące trendów w edukacji PR, organizowane w ramach launchu oferty szkoleniowej Związku Firm Public Relations, które odbędzie się 5 marca 2020 roku w godz. 15:00 – 17:00 w siedzibie ZFPR, przy ul. Czerskiej 8/10 (budynek Agory).

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie John Dalton, twórca London School of Public Relations, który opowie o kluczowych umiejętnościach i kwalifikacjach Konsultantów PR, a także o kompetencjach niezbędnych do tego, aby kontynuować karierę w PR w najbliższej przyszłości.

Pozostali prelegenci: Michał Olbrychowski, Wiceprezes ZFPR, Marek Kosycarz, Członek Rady Programowej ZFPR oraz Maciej Trojanowicz, Wykładowca LSPR, odpowiedzą na pytania:
– jakie są trendy w PR?
– jak poprowadzić swoją ścieżkę kariery w PR?
– jakie kompetencje są niezmiennym fundamentem dla konsultantów PR, a jakie podlegają ewolucji, zwłaszcza w kontekście rozwoju nowych technologii?

Wydarzenie nie jest biletowane, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Każde zgłoszenie będzie ważne dopiero po wiadomości zwrotnej, potwierdzającej rejestrację.

Zarejestruj się

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą systemu rejestracji CONREGO – Partnera Technologicznego ZFPR.