Aktualności

01/02/2023

Agencja M+G nowym członkiem ZFPR

Do Związku Firm Public Relations dołączyła nowa agencja – M+G. To kolejna firma, która zdecydowała się współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.

M+G to agencja istniejąca na rynku od 2005 roku, która oferuje profesjonalne, wysokiej jakości, kompleksowe doradztwo w zakresie komunikowania korporacyjnego i finansowego, produktowego, relacji inwestorskich, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, a także szkolenia z wystąpień publicznych, kontaktów z mediami oraz obowiązków informacyjnych spółek giełdowych.

Prezeską zarządu M+G jest Magda Kołodziejczyk.

– Wartości i misja ZFPR są nam bardzo bliskie, dlatego z przyjemnością dołączamy do grona zrzeszonych w Związku agencji. ZFPR to także doskonała platforma kształtowania standardów rynku PR w Polsce oraz wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami działającymi w różnych jego segmentach. Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest współpraca ze spółkami giełdowymi, które wspieramy zarówno w procesie IPO, jak i później w budowaniu wizerunku firmy oraz prowadzeniu komunikacji z otoczeniem. Chcemy, aby nasze wieloletnie doświadczenie z pracy dla spółek z rynku kapitałowego było wartością dodaną, jaką wniesiemy do ZFPR. Jednocześnie cieszymy się z możliwości wymiany doświadczeń z innymi agencjami działającymi na tym polu – podkreśla Magda Kołodziejczyk, Prezeska zarządu M+G.

W gronie klientów nowej agencji członkowskiej ZFPR są m.in.: Dom Development, ZUE, Auto Partner, Grupa Wielton, Mercor czy Huuuge.