Aktualności

01/06/2020

Omega Communication dołącza do ZFPR

Agencja Omega Communication dołącza do Związku Firm Public Relations. Tym samym kolejna firma znajdzie się w gronie agencji z całej Polski, działających w ramach ZFPR na rzecz profesjonalnej praktyki PR.

Omega Communication świadczy usługi z zakresu public relations i komunikacji dla polskich oraz zagranicznych podmiotów na rynkach B2B, jak i B2C. Specjalizuje się w dziedzinach przemysłu, architektury i budownictwa, life science i innowacyjnych technologii. Wśród jej klientów znajdują się m.in. Autodesk, Bayer, Nestlé Polska, Siemens, Universal Robots. Omega Communication działa międzynarodowo w ramach globalnej sieci WIN PR Group. Zespół agencji posiada doświadczenie w realizacji projektów w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

– Komunikacja, podobnie jak inne sfery biznesu, jest w okresie transformacji. Cyfryzacja, zmiany na rynku mediów, nowe narzędzia i możliwości silnie wpływają nie tylko na codzienną pracę specjalistów w branży, ale przede wszystkim na strategie komunikacji. Jako agencja chcemy brać udział w kreowaniu naszego rynku i jesteśmy przekonani, że praca w ramach ZFPR to ważny krok na tej drodze – mówi Dorota Sapija, dyrektor zarządzający Omega Communication.

Związek z zadowoleniem wita na pokładzie firmę PR z 18-sto letnim doświadczeniem na rynku profesjonalnej komunikacji – mówi Adam Jarosz, prezes ZFPR. Kierownictwo i zespół Omega Communication podzielają priorytety wyznaczone przez naszą organizację, także te związane z budowaniem wartości PR, co obecnie jest szczególnie ważne, w obliczu wyzwań, przed jakimi stają nasi klienci. Cieszę się na wspólną pracę z nową firmą członkowską Związku – dodaje Adam Jarosz.