Partnerzy – ZFPR.PL

ZFPR

PKPP Lewiatan skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3750 firm zatrudniających w sumie ponad 700 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych. Należy do organizacji BUSINESSEUROPE – będącej reprezentantem interesów przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

Zadaniem PKPP Lewiatan jest dbanie o tworzenie lepszego prawa dla polskich przedsiębiorców i troska o ich wizerunek.

PKPP Lewiatan monitoruje bariery dla przedsiębiorczości i przygotowuje własną ekspertyzę makroekonomiczną.

Związek Firm Public Relations jest członkiem organizacji od 2001 r.

www.PKPPLewiatan.pl

International Communications Consultancy Organisation (ICCO) to międzynarodowa organizacja obejmująca stowarzyszenia zrzeszające firmy consultingowe, których znaczna część usług obejmuje działania Public Relations. Obecnie w skład ICCO wchodzą organizacje z 66 krajów z Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i Australii.

Celem działalności ICCO jest podnoszenie standardów etyki i jakości usług Public Relations, rozwój wiedzy oraz harmonizowanie i profesjonalizacja działań PR. To także forum wymiany wiedzy, doświadczeń i platforma ułatwiająca prezentowanie wspólnych opinii w kluczowych dla branży kwestiach. ICCO stanowi również kanał wsparcia i poradnictwa utworzony przez członków dla członków organizacji. Poprzez członkostwo ZFPR w strukturach ICCO jesteśmy sygnatariuszami Karty Sztokholmskiej oraz Karty ICCO w zakresie przejrzystości mediów.

Związek Firm Public Relations jest członkiem ICCO od 2001 r.

www.iccopr.com