Katarzyna Wójtowicz – ZFPR.PL

WYKŁADOWCY

Katarzyna Wójtowicz

Wykładowca Akademii LSPR
Prowadzone szkolenia:
Wprowadzenie do PR korporacyjnego
MOJE PODEJŚCIE DO NAUCZANIA

PR stale ewoluuje: zmieniają się odbiorcy, rynek i narzędzia, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Ten zawód wymaga, aby być na bieżąco, śledzić trendy i odpowiednio na nie reagować. Dlatego w trakcie zajęć omawiamy aktualne case’y, kampanie i dobre praktyki rynkowe.

Oprócz niezbędnej teorii, stawiam na rozwijanie umiejętności praktycznych. Dzielę się doświadczeniem i zachęcam do wspólnej analizy wyzwań w obszarze komunikacji korporacyjnej. W pracy PR-owca umiejętność komunikacji to podstawa, dlatego zawsze zapraszam uczestników zajęć do otwartej dyskusji, wymiany opinii i zadawania pytań. Wierzę, że wspólnie znajdziemy na nie odpowiedzi.

BIOGRAM

Katarzyna Wójtowicz jest związana z branżą public relations od ponad 12 lat. Współpracuje z polskimi i międzynarodowymi markami w zakresie planowania i realizacji strategii komunikacyjnych. Ma doświadczenie w działaniach doradczych dla zarządów spółek giełdowych i firm z branż takich jak finanse, bankowość, produkcja, e-commerce, motoryzacja czy logistyka.

Jest związana z agencją Big Picture, gdzie jako Corporate PR Director odpowiada m.in. za projekty realizowane w ramach działu komunikacji korporacyjnej.

Jest absolwentką stosunków międzynarodowych i kulturoznawstwa, ze specjalizacją z sinologii na Uniwersytecie Warszawskim.

SPECJALIZACJA

Katarzyna Wójtowicz specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej oraz doradztwie strategicznym.