Alicja Wójcik-Gołębiowska – ZFPR.PL

WYKŁADOWCY

Alicja Wójcik-Gołębiowska

Wykładowca Akademii LSPR
Konsultant merytoryczny Akademii LSPR
Prowadzone szkolenia:

Akademia LSPR:

• Brand PR. Budowanie wizerunku marki w świecie 2.0
MOJE PODEJŚCIE DO NAUCZANIA

Komunikacja, zwłaszcza komunikacja marek, ewoluuje obecnie bardzo szybko. Nowe narzędzie i kanały dotarcia pojawiają się non-stop, a najsilniejszy trend po kilku miesiącach może tracić siłę rażenia. W tym dynamicznym środowisku trudno stosować tradycyjne, akademickie podejście przekazywania wiedzy. Dla mnie najważniejsza jest praca na „żywym” organizmie – świeżych kampaniach, markach które działają tu i teraz. I podobnie jak marki o których będę rozmawiać, stawiam bardziej na dyskusję i wymianę myśli, niż klasyczne „mówienie do”. Na zajęciach chcę dzielić się wiedzą, rozmawiać i inspirować – liczę na otwarte głowy, chęć do rozmowy i dzielenia się własnymi przemyśleniami oraz obserwacjami.

BIOGRAM

Absolwentka wydziałów Amerykanistyki oraz Mongolistyki i Tybetologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kulturoznawca z wykształcenia, specjalistka od zarządzania wizerunkiem marek z zamiłowania. Od ponad dziesięciu lat pracuje z polskimi i międzynarodowymi markami, tworząc strategie komunikacji oraz zarządzając ich implementacją. Absolwentka Szkoły Strategii Marki SAR, od czterech lat związana jest z agencją MSL, gdzie zarządza działem Consumer Brand PR.

SPECJALIZACJA

Specjalizuję się w brand PR: pomagam markom tworzyć spójne, wiarygodne historie poprzez które budują i utrwalają relacje z konsumentami. Tylko tyle i aż tyle J Na „Brand” składają się wszystkie działania danej firmy – z tego powodu nieobce są mi projekty z zakresu CSR, komunikacji wewnętrznej oraz korporacyjnej oraz holistyczne projekty 360. Dbam, by, niezależnie od zakresu działania, marka zachowywała swoją spójność.