Akademia LSPR – ZFPR.PL

Akademia LSPR

Program „Akademia LSPR” pod auspicjami Związku Firm Public Relations powstał we współpracy z brytyjskim partnerem London School of Public Relations i jest realizowany w Polsce już od kilkunastu lat. Ponad 600. adeptów sztuki PR zdobywało tu swoje zawodowe szlify.

Akademia LSPR jest przeznaczona dla osób, które nie mają jeszcze bogatego doświadczenia branżowego i chcą przyspieszyć swój rozwój zawodowy.

Kurs składa się z 15 bloków tematycznych i trwa 45 godzin lekcyjnych. Naszą niekwestionowaną przewagą są wykładowcy-praktycy, z dużym doświadczeniem, rekrutowani głównie z firm członkowskich Związku oraz zgromadzona, niepowtarzalna baza wiedzy pochodząca z najważniejszego w Polsce konkursu projektów PR „Złote Spinacze”.

Nad jakością programu czuwa Rada Programowa, w której skład wchodzi Zarząd ZFPR oraz powołani pełnomocnicy. Dba m.in. o to, aby treści programowe były na bieżąco dopasowywane do panujących trendów w komunikowaniu. Uczestnicy otrzymują międzynarodowy Certyfikat London School of Public Relations (w języku angielskim).

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi sylabusami oraz sylwetkami wykładowców.

Regulamin

Poziom: Podstawowy
Liczba godzin: 45
Cena dla członków ZFPR: 3500 zł + VAT
Cena dla pozostałych podmiotów: 4500 zł + VAT
Wymagania wstępne: brak