Akademia LSPR – ZFPR.PL

Akademia LSPR

 

Akademia LSPR to jedyny w Polsce kurs public relations umożliwiający uzyskanie międzynarodowego certyfikatu London School of Public Relations. Realizowany jest przez ZFPR od kilkunastu lat we współpracy z brytyjskim partnerem – LSPR.

Dla kogo jest ten kurs?

Akademia LSPR to kurs na poziomie podstawowym, przeznaczony dla osób, które rozpoczynają karierę w public relations i chcą przyspieszyć swój rozwój zawodowy lub dla tych, którzy planują nabyć zupełnie nowe kompetencje. Grono absolwentów Akademii LSPR liczy ponad 600 osób!

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Nasz kurs daje możliwość zdobycia praktycznej wiedzy od wykładowców z wieloletnim doświadczeniem – ekspertów z agencji PR, firm i korporacji oraz organizacji non profit. Poznaj wykładowców Akademii LSPR.

Kurs składa się z 15 modułów zajęć z różnych obszarów public relations i trwa 45 godzin lekcyjnych. Dbamy o to, aby treści programowe oraz omawiane case studies były aktualne i dostosowane do potrzeb grupy kursantów. Podczas kursu wykorzystywana jest baza wiedzy pochodząca z najważniejszego w Polsce konkursu projektów PR „Złote Spinacze”.

Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat London School of Public Relations (w języku angielskim).

Akademia LSPR wiosna 2024

Regulamin Akademii LSPR

Harmonogram

Tryb kursu: stacjonarny | Warszawa

Poziom: Podstawowy
Liczba godzin: 45 godzin lekcyjnych
Cena dla członków ZFPR: 3500 zł + VAT
Cena dla pozostałych podmiotów: 4500 zł + VAT
Wymagania wstępne: brak
Terminy: