Lighthouse – ZFPR.PL

Członkostwo

Lighthouse jest firmą doradczą z ponad 15 letnim doświadczeniem specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Łączymy PR-owe podejście do tworzenia angażujących treści z ich skuteczną dystrybucją, charakterystyczną dla marketingu. Lubimy podejmować wyzwania, a trudne tematy to nasza specjalność. Ligththouse jest firmą z polskim kapitałem działającą w międzynarodowej strukturze jako wyłączny przedstawiciel jednej z największych agencji komunikacyjnych na świecie Edelman.

Firmę tworzy 25 konsultantów. Wśród kluczowych obszarów kompetencyjnych spółki znajdują się m.in.: zarządzanie informacją w sytuacjach kryzysowych, strategiczne planowanie komunikacji, komunikacja z tradycyjnymi i nowymi mediami, przygotowanie,  realizacja strategii i programów zaangażowania społecznego, komunikacja z pracownikami oraz szkolenia komunikacyjne.

Na doświadczenie Lighthouse składa się praca zarówno dla największych polskich i międzynarodowych koncernów, jak i mniejszych firm reprezentujących różne sektory gospodarki:  finanse i bankowość, ubezpieczenia, energetyka, przemysł paliwowy, telekomunikację, ochronę zdrowia i farmację, branżę medialną, FMCG i in. Dotychczas Lighthouse doradzał i realizował projekty komunikacyjne dla takich firm jak:  PKO BP, Bank Zachodni WBK, Europejski Bank Inwestycyjny, UPC Polska, PGNiG, Orange, Talisman Energy, Fortum, Innogy, Roche, Pfizer, PKN ORLEN, Dr. Oetker, Storck.


Przemysław Mitraszewski

Managing Partner

Nazwa agencji:

Lighthouse

Rok powstania:

2005

Prezes/dyrektor:

Przemysław Mitraszewski

Strona www:

Główni klienci:

Eurozet, HP, LPP, Profim, PIIT, Storck, T-Mobile