Członkostwo

Agencja Martis CONSULTING jest renomowaną firmą konsultingową, działającą na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się kształtowaniem wizerunku firm w mediach oraz wśród społeczności inwestorów; świadczymy usługi z zakresu komunikacji z rynkiem finansowym i doradztwa strategicznego dla przedsiębiorstw i instytucji. Posiadamy doświadczenie w zakresie wspierania spółek giełdowych w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym przy publicznych ofertach sprzedaży akcji i innych transakcjach na rynku kapitałowym. Przygotowujemy i wdrażamy strategie oraz programy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wspieramy firmy m.in. w procesie raportowania według międzynarodowych standardów i realizowaniu programów etycznych, w tym w opracowywaniu kodeksów etyki. Naszą siłą jest profesjonalny zespół konsultantów, doskonała orientacja w meandrach rynku kapitałowego, realizacja projektów według najwyższych światowych standardów oraz bardzo dobre relacje z mediami oraz instytucjami rynku kapitałowego. Spółki, decydując się na współpracę z Martis CONSULTING, budują wizerunek rzetelnego partnera biznesowego, co przekłada się na lepszą ocenę i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, a w konsekwencji na pomnażanie swojej wartości.
Martis CONSULTING jest członkiem Grupy SEC. Agencja uzyskała status GPW EduPartner przyznawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Wspólnie ze Szkołą Główną Handlową stworzyła program studiów podyplomowych relacji inwestorskich i komunikacji finansowej; z Rzeczpospolitą i Gazetą Giełdy Parkiet prowadziła cykl szkoleń z zakresu komunikacji spółek z rynkiem. Agencja obsługuje największe firmy z poszczególnych branż i jest największą firmą PR pod względem liczby obsługiwanych spółek z najbardziej prestiżowych indeksów warszawskiej giełdy – WIG30.


Dariusz Jarosz

Prezes Zarządu Martis CONSULTING

Ewa Bałdyga

Wiceprezes Zarządu Martis CONSULTING

Nazwa agencji:

Martis CONSULTING

Rok powstania:

2001

Prezes/dyrektor:

Dariusz Jarosz, Ewa Bałdyga

Główni klienci:

Mennica Polska, MCI Capital, PFR TFI, Boryszew, Famur, Newag, Track Tec, Eiffage Polska

Nagrody:

"Złote Spinacze 2016", kategoria Corporate Social Responsibility (CSR). Wspólny projekt Martis CONSULTING i Grupy LOTOS nagrodzono 2 grudnia 2016 r. statuetką Srebrnego Spinacza w dorocznym konkursie Związku Firm Public Relations (ZFPR) za projekt Od Kodeksu etyki do komiksu o etyce. Komunikacja filarem Programu etycznego Grupy Kapitałowej LOTOS; „Złoty Spinacz 2007”, kategoria Komunikacja Wewnętrzna Agencja Martis CONSULTING zdobyła nagrodę główną „Złoty Spinacz 2007” w kategorii Komunikacja Wewnętrzna za projekt „Komunikacja pracownikom nowej strategii Grupy LOTOS SA”; I nagroda w konkursie „Modelowy serwis IR” Agencja Martis CONSULTING otrzymała I nagrodę w konkursie na modelowy serwis relacji inwestorskich, zorganizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie; „Raporty Społeczne 2008 – Nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce”. Martis CONSULTING, jako zewnętrzny doradca, brał udział w powstaniu Raportu CSR Grupy Kapitałowej LOTOS, który zwyciężył w konkursie „Raporty Społeczne 2008”.