AGENCJE PR / UNITED PR

 

United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna jest jednym z pionierów rynku doradztwa komunikacyjnego w Polsce. Agencja rozpoczęła swoją działaność w 1991 roku w ramach grupy United Publishers. Od 1996 roku Agencja działa jako niezależna spółka.

 

W 2000 roku United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna rozpoczęła współpracę z międzynarodową agencją – Ketchum (Grupa Omnicom). W 2005 roku podpisana została umowa afiliacyjna. Od tego momentu United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna jest wyłącznym przedstawicielem sieci Ketchum w Polsce.
 
Nieustannie rozwijając swoje usługi, we wsparciu międzynarodowego know-how i struktury, United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna wspiera klientów w dziedzinach takich jak marketing, komunikacja wewnętrzna, finanse, prawo, badania, sprzedaż, komunikacja digital.
 
Usługi United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna zostały docenione w licznych lokalnych jak i międzynarodowych konkursach. Agencja otrzymała nagrody główne i wyróżnienia takie jak: Złote Spinacze, European Excellence Awards, IPRA, Steve Awards.
 
United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna świadczy usługi, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby klientów. Sukces działań agencji wywodzi się z umiejętności wnikliwej analizy, szybkiej reakcji i adaptacji do zmian lub wyzwań, z którymi mierzą się klienci.

 

 

Prezes/dyrektor:

Małgorzata Zaborowska

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Zaborowska- Prezes

Adres:

United PR Grabowski Zaborowska

Spółka Jawna - jest przedstawicielem

sieci Ketchum Worldwide
ul. Pastewna 27A
02-954 Warszawa

Telefon:

(22) 845 24 50

Fax:

(22) 845 70 30

e-mail:

m.zaborowska@unitedpr.pl

www:

http://www.unitedpr.pl

Rok powstania:

1996

Liczba pracowników:

12

Główni klienci

Alior Bank, Bancovo, IBM, JDE,

Panasonic, Veolia, Stokke

   

 

Małgorzata Zaborowska, Prezes United PR

 

 
Członek Zarządu United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna od 1995 roku. Uczestniczy w przygotowaniu i realizacji strategii komunikacji korporacyjnej, konsumenckiej, B2B. społecznej, kryzysowej, CSR. Zaangażowana w pracce sztabów kryzysowych oraz grup projektowych dla klientów z różnych branż.
 
Podczas swojej pracy w United PR Grabowski Zaborowska Spółka Jawna z sukcesem kierowała pracą zespołów przetargowych. Nadzorowane przez nią projekty zostały nagrodzone w krajowych i międzynarodowych konkursach.
 
Karierę zawodową rozpoczęła w Przedsiębiorstiwe Rklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego Agpol. Kontynuowała w dwóch międzynarodowych agencjach reklamowych Grey Warszawa oraz Young & Rubicam Poland. Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.