AGENCJE PR / PRIMUM PR

 

PRIMUM PR jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji public relations na polskim rynku. Działająca od ponad 20 lat firma posiada doświadczenie zarówno w tworzeniu strategii komunikacji, jak również w ich efektywnym wdrażaniu z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi, zarówno w mediach tradycyjnych jak i społecznych. Od 2004 roku Agencja jest wyłącznym partnerem w Polsce sieci Media Consulta Group, zrzeszającej agencje w ponad 85 krajach na świecie.

 

PRIMUM PR specjalizuje się w prowadzeniu kampanii w obszarach: healthcare, lifestyle, FMCG, mediów, nowych technologii, problematyki społecznej i gospodarczej. Do zakresu działań Agencji należy doradztwo i audyt komunikacyjny, komunikacja wewnętrzna, brand communications, event management, PR produktowy, PR korporacyjny, zarządzanie komunikacją kryzysową, public affairs, szkolenia medialne, benchmarking i monitoring mediów oraz badania marketingowe.

 

PRIMUM Public Relations
   
Prezes/dyrektor: Magdalena Zmysłowska
Osoba kontaktowa: Dorota Niemczynowicz, Business Development Director
Adres: PRIMUM Public Relations Sp. z o.o.
ul. Widok 8,
00-023 Warszawa
Telefon: (22) 690 67 50
Fax: (22) 690 67 60
e-mail: primum@primum.pl
www: http://www.primum.pl
Rok powstania: 1994
Liczba pracowników: 21
Główni klienci: Alcatel-Lucent, Bauer Media Group, Boehringer Ingelheim, Consumer Technology Association, Komisja Europejska, Medtronic, Roche Polska, VAN GRAAF
   

Zarząd:

Magdalena Zmysłowska, Prezes Primum PR

 


Małgorzata Tenderenda, Wiceprezes Primum PR

Dariusz Zieliński, Wiceprezes Primum PR