AGENCJE PR / NBS COMMUNICATIONS

 

NBS Communications jest najstarszą i jedną z najbardziej doświadczonych polskich agencji public relations. Od 1990 roku wspieramy naszych klientów w budowaniu i zarządzaniu wizerunkiem firmy oraz w skutecznym komunikowaniu się z otoczeniem. Specjalizujemy się w PR korporacyjnym, marketingu transakcji kapitałowych i relacjach inwestorskich.

Przeprowadziliśmy ponad 120 kampanii informacyjnych wspierających publiczne oferty akcji dla spółek o zróżnicowanej kapitalizacji, reprezentujących takie sektory gospodarki jak bankowość, handel i usługi, nieruchomości, surowce, telekomunikacja, czy energetyka. Jesteśmy jedyną agencją PR, która otrzymała nagrodę specjalną Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie za obsługę największej liczby giełdowych debiutów.

Nasze kampanie wspierały oferty publiczne i debiuty największych polskich firm (m.in. PKN Orlen, Telekomunikacja Polska, Bank Pekao, PGE, PKO Bank Polski, Bank Millennium, PZU, Tauron Polska Energia, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, PKP Cargo, czy Alior Bank). Naszymi klientami byli również Bank Austria Creditanstalt – pierwsza zagraniczna spółka na warszawskim parkiecie, oraz Astarta Holding – pierwsza ukraińska spółka notowana na GPW. NBS zarządzał także komunikacją w kilkudziesięciu transakcjach fuzji i przejęć wśród których można wymienić m.in. Eurocash – przejęcie Tradis od Emperii, Montagu – przejęcie Emitela, czy ADM – przejecie Elstar.

Jako jedyna na polskim rynku agencja, NBS należy do międzynarodowej sieci AMO zrzeszającej firmy finansowego PR, relacji inwestorskich i doradztwa strategicznego.

 

NBS Communications


Prezes/dyrektor: Anna Krajewska
Osoba kontaktowa: Anna Krajewska
Adres: NBS Communications Sp. z o.o.
ul. Kopernika 17
00-359 Warszawa
Telefon: (22) 826 74 18
Fax: (22) 826 23 02
e-mail: sekretariat@nbs.com.pl
www: http://www.nbs.pl
http://www.twitter.com/nbs_warsaw
http://www.linkedin.com/company/nbs-communications
http://www.facebook.com/nbscommunications
Rok powstania: 1990
Liczba pracowników: 10
Główni klienci: Eurocash, Goodman, Ronson Development, Orange, BGŻ BNP Paribas, BEST, Orzeł Biały, Multimedia Polska, Dr Gerard
   

Anna Krajewska, Prezes NBS Communications

 

Anna Krajewska jest współzałożycielem, a od stycznia 2004 roku prezesem zarządu NBS Communications (dawniej NBS Public Relations).

Ukończyła studia z etnologii we Francji na uniwersytecie Paris X. Wcześniej studiowała etnografię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodu public relations nauczyła się na przełomie lat 80-tych i 90-tych w Londynie w agencji Dewe Rogerson (obecnie Citigate Dewe Rogerson). Kompetencje w zarządzaniu kryzysowym zdobyła korzystając z doświadczeń Kevina Traverse-Healy w Londynie.