OFERTY PRACY / PR ASSISTANT

 

Jesteś przebojową osobą, zainteresowaną nowoczesną komunikacją marketingową, z głową pełną pomysłów? Szukasz ciekawego miejsca pracy? Takiego, w którym zdobędziesz doświadczenie i wyszlifujesz swoje umiejętności na projektach realizowanych dla polskich i międzynarodowych klientów? Dobrze się składa - potrzebujemy właśnie Ciebie!

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych w Polsce agencji Public Relations, Content Marketing, Influencer Marketing i Event Management. Działamy od 1990 r. Po tylu latach i tysiącach zrealizowanych projektów poszukujemy kreatywnej, rzetelnej oraz skrupulatnej osoby na stanowisko:

 

PR ASSISTANT

Nasze oczekiwania względem idealnego kandydata są proste:

• 6-miesięczne doświadczenie w branży PR,
• mile widziane doświadczenie i zainteresowania w tematyce m.in. logistycznej, CSR, nowych technologii oraz znajomość mediów i wybranych dziennikarzy w tych branżach,
• umiejętność szybkiego i konkretnego wyrażania myśli na piśmie (czytaj: lekkie pióro), oraz rzetelnego i starannego wyszukiwania informacji (czytaj: wiesz gdzie i jak szukać),
• nieposkromiona zdolność do kreowania pomysłów, zarówno dużych, jaki i małych, ale zawsze świetnych
• dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym, bo klienci coraz częściej mają paszport angielski, szwajcarski, fiński lub niemiecki)


Oferujemy:
• ciekawą pracę w bardzo barwnym i multidyscyplinarnym zespole z międzynarodowymi klientami,
• zdrową atmosferę i ciekawe, wartościowe projekty
• wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności oraz pakiet medyczny

CV wraz z listem motywacyjnym ślij na adres: praca@multipr.pl z dopiskiem IwantThisJob/CORPO/AST/06/2017

 

Wpadnij też na naszą www.multipr.pl.

 

Nie zapomnij o dopisaniu popularnej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."