AGENCJE PR / MSLGROUP POLAND

 

 

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

 

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

 

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem, ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

 

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

 

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę - w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

 

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.

 

 

 

Prezes/dyrektor:

Sebastian Hejnowski – CEO CEE MSLGROUP

Osoba kontaktowa:

Paweł Kocon – PR Manager MSLGROUP

Adres:

 

MSLGROUP POLAND
ul. Domaniewska 42

02-672 Warszawa

Telefon:

022 278 38 00

Fax:

022 278 38 75

e-mail:

kontakt@mslgroup.com

www:

http://www.mslgroup.pl/

Rok powstania:

1994

Liczba pracowników:

ponad 80 osób

Główni klienci:

Activision, Aviva, Carrefour, Emirates, KAYAK, USP Zdrowie, LG Electronics, Emirates, Lockheed Martin, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, LG Electronics, P&G, Intersnsack, Zortrax, , Roche, Bank Millenium, EA Electronic Arts, Pernod Ricard, Medicover, BMS, Medicover, Santander Consumer Bank, BIK

   

 

 

Sebastian Hejowski, CEO CEE MSLGROUP

 

 

Sebastian Hejnowski pracę w MSLGROUP zaczął w 2004 r. i przeszedł całą ścieżkę kariery. Dziś kieruje pracami czterech biur regionalnych w Europie Środkowo – Wschodniej (Polska, Rumunia, Słowenia i Bułgaria). Pod jego kierownictwem MSLGROUP w Polsce zdobyła przyznawany przez Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancies of the Year, a także dwukrotnie tytuł agencji roku w Polsce. W 2013 r. został wyróżniony przez portal PRoto tytułem PRowiec Roku.

 

Docenia go branża. Jako ekspert w zakresie nowoczesnej komunikacji komentuje bieżące wydarzenia branżowe, społeczne i polityczne. Jest także jurorem na największych branżowych konkursach, m.in. Golden Drum, Cristal Festiwal, Złote Spinacze.

 

Jego drugą, po komunikacji w biznesie pasją są podróże. Odwiedził już ponad 80 państw.