AGENCJE PR / MADE IN PR

Made in PR

 

 

Monika Domańska i Bartłomiej Kędzierski

 

 

Made in PR to agencja public relations z wieloletnim doświadczeniem w realizacji działań komunikacyjnych m.in. w sektorze handlowym, turystycznym, budowlanym, health care i finansowym. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, zarządzaniu kryzysowym, Public Affairs, Employer Brandingu i PR produktowym. Dla firm i marek projektuje efektywne strategie komunikacji, które z powodzeniem wdraża w życie. Przedstawiciele agencji na co dzień współpracują bezpośrednio z zarządami wielu czołowych spółek na polskim rynku i zapewniają bieżące wsparcie ich działom komunikacji.

 

Kluczowymi atutami Made in PR jest doskonała znajomość rynku mediów w Polsce oraz rozbudowana sieć kontaktów, dzięki czemu umożliwia klientom budowanie korzystnych relacji biznesowych. Firma stale rozwija swoją ofertę wraz z aktualnymi światowymi trendami w zakresie komunikacji organizacji z otoczeniem i uwzględniając je zapewnia klientom możliwość prowadzenia efektywnego dialogu z różnymi grupami interesariuszy.

 

Bazując na swoim szerokim doświadczeniu agencja pomaga klientom w identyfikowaniu potrzeb, wyznaczaniu strategicznych celów oraz zapewnia sprawne wdrożenie długofalowych rozwiązań.
W procesie budowania wizerunku, skutecznie wyszukuje i kreuje konteksty tematyczne, które pozwalają na stałą obecność firm oraz marek w środkach masowego przekazu czy podczas wydarzeń.

 

Od 2017 r. Made in PR jest jedynym w Polsce partnerem międzynarodowej sieci Worldcom PR Group.

 

Prezes/dyrektor:             Monika Domańska
Osoba kontaktowa:          Bartłomiej Kędzierski
Adres:                            Wejnerta 26/2

                                      02-619, Warszawa

Telefon:                          22 213 82 40
e-mail:                           biuro@madeinpr.pl

 

Główni klienci agencji to m.in. Castorama Polska, Unidevelopment S.A., Nest Bank.