AGENCJE PR / MAURENT PR

 

Zespół Maurent PR to doświadczeni konsultanci – eksperci w dziedzinie komunikacji społecznej oraz zarządzania procesami kreowania publicznego wizerunku i wywierania wpływu poprzez informacje. Doradzają czołowym międzynarodowym i polskim korporacjom, instytucjom publicznym i organizacjom pozarządowym. Specjalizują się w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Członkowie zespołu Maurent PR pracowali m.in. jako doradcy zarządu i konsultanci zewnętrzni, konsultanci polityczni i gospodarczy, rzecznicy prasowi i dziennikarze. Doradzali zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i małym i średnim polskim przedsiębiorstwom.

 

Zakres kompetencji:

  • International PR
  • M&A and Investor Relations
  • Business to Business
  • Crisis Management
  • Media Relations
  • Corporate Social Resposibility
  • Digital Media
  • Sports Marketing
  • Governmental Relations

 

Maurent PR jest laureatem trzech nagród w ostatniej edycji najbardziej prestiżowego konkursu polskiej branży PR – Złote Spinacze. Realizowany od 2014 roku projekt działań z zakresu komunikacji międzynarodowej na rzecz Grupy Azoty został nagrodzony w kategorii „Business to Business”, „Media Relations” oraz „Przemysł, motoryzacja, logistyka, transport”.

 

Maurent PR

Partner Zarządzający: Zbigniew Jankowski
Osoba do kontaktu: Maciej Marculanis
Adres:

Biuro w Warszawie
Maurent PR
Podchorążych 73/26
00-722 Warszawa

Biuro w Londynie
60 Gresham Street
EC2V 7BB London, United Kingdom

Telefon: 00 48 22 258 78 12; 00 44 (0) 203 440 9616
e-mail: office@maurent.pl; londonoffice@maurent.pl
www: http://www.maurent.pl
Rok powstania: 2004
Liczba pracowników: 13
Główni klienci: Fundusz Marguerite, China Railway, African Investment Group Polsko-Chińskie Forum Współpracy, Grupa Azoty S.A., Energa S.A., Polska Spółka Gazownictwa

Zbigniew Jankowski – Partner Zarządzający Maurent PR

Od kilkunastu lat związany z branżą public relations. Zanim zdecydował się na otwarcie własnej firmy pracował jako Account Director w Glaubicz Garwolińska Consultans, MediaDem PR oraz w Grupie PZU S.A. Pracował przy projektach z sektora finansowego, farmaceutycznego, infrastrukturalnego, przemysłowego, opieki medycznej, a także dla firm doradczych w tym kancelarii prawnych. Pełnił funkcje od rzecznika prasowego, poprzez doradcę zarządu po operacyjne prace nad projektami. Specjalizuje się w public affairs, zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi i PR korporacyjnym. Ukończył wiele szkoleń związanych z zarządzaniem projektami PR w branży finansowej m.in. na temat funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego, rynku prywatnej bankowości, rynku kredytów konsumenckich czy relacji inwestorskich. Prowadził szkolenia w zakresie zasad współpracy z mediami, komunikacji przedsiębiorstw z organizacjami pozarządowymi oraz PR kryzysowym. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Za zrealizowane projekty dostał dwie nominacje do nagrody „Złotych Spinaczy” oraz międzynarodową nagrodę „Golden Drum”.

 

Aleksander Reiff – Partner Maurent PR

Doświadczony konsultant public relations. Zanim rozpoczął własną działalność zajmował stanowisko Head of Corporate Unit w SJ Consulting, odpowiadał za New Business Development, pełnił funkcję rzecznika prasowego spółki EFICOM (notowana na New Connect). Wcześniej, jako specjalista i menedżer realizował strategie public relations w Glaubicz Garwolińska Consultants m.in. na rzecz kancelarii Allen&Overy, BNP Paribas, ZAK S.A., VIASAT-u, kampanii „HELP! Dla życia bez tytoniu”. Zaczynał karierę w agencji AM ART-MEDIA, pracując m.in. na rzecz Grupy Prokom, Telefonii Dialog, Anwilu, Komisji Nadzoru Finansowego, Jeronimo Martins Dystrybucji (zarządzanie kryzysem), Yareal. Na jednym z największych przeglądów reklamy w Europie, International Advertising Festival, otrzymał nagrodę „Golden Drum” w kategorii „Marketing PR – Media, Arts and Entertainment” za regionalną kampanię „History beneath your feet”. Studiował marketing medialny i public relations na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył kurs Certyfikowanego Eksperta ds. Relacji Inwestorskich.