AGENCJE PR / MARKETING & COMMUNICATIONS CONSULTANTS

Marketing & Communications Consultants (M&CC) powstała w maju 2003 roku. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, realizacji kampanii zintegrowanych oraz public relations. Założycielami firmy i jej partnerami zarządzającymi są Agnieszka Bajur i Elżbieta Radzka-Ferenc, związane z branżą komunikacji od 16 lat:

  • Agnieszka Bajur – poprzednie doświadczenia w profile Public Relations, McCann-Erickson Worldgroup, Spectrum Media Boston, HBO Central & Eastern Europe;
  • Elżbieta Radzka-Ferenc – poprzednie doświadczenia w McCann-Erickson Worldgroup, Elektrim Group.

Zespół M&CC liczy obecnie 16 konsultantów. Trzonem zespołu są menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem zarówno w agencjach public relations, reklamowych, jak i w międzynarodowych korporacjach. M&CC ma za sobą niemal dziesięcioletnie doświadczenie we współpracy z organizacjami branżowymi z różnych sektorów gospodarki w obszarze kampanii edukacyjno-informacyjnych oraz społecznych, które były nagradzane w Polsce i za granicą, oraz wiele zintegrowanych projektów dla polskich i międzynarodowych korporacji.


Obecnie do głównych klientów M&CC należą: Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie, Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju, Polska Izba Mleka, Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, Europejski Fundusz Leasingowy, Provident Polska, GlaxoSmithKline, Gedeon Richter, Valeant Polska.
 

Prezes/dyrektor:  Agnieszka Bajur, Elżbieta Radzka-Ferenc
Osoba kontaktowa:  Magdalena Jakubczyk
Adres:  ul. Czerska 18/52, 00-732 Warszawa
Telefon:  22 40 66 100
Faks:  22 40 66 103

e-mail: 

mcconsultants@mcconsultants.pl
www:  www.mcconsuttants.pl
Rok powstania:  2003
Liczba pracowników:  16