PROJEKTY / KONKURS ZłOTE SPINACZE

 

Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zadaniem "Złotych Spinaczy" jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy.

Wyróżnione przez jury "Złotych Spinaczy" kampanie wielokrotnie znajdowały uznanie w oczach międzynarodowych specjalistów, przyznających nagrody w światowych konkursach PR, takich jak IPRA Golden World Awards, Sabre Awards i Magellan Awards.

 

Konkurs "Złote Spinacze" ma charakter otwarty. Kierowany jest do wszystkich podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Prace konkursowe można zgłaszać w kilkunastu kategoriach głównych i kilku specjalnych. W skład jury oceniającego nadesłane projekty wchodzą eksperci i przedstawiciele świata PR, mediów, biznesu oraz innych opiniotwórczych organizacji.

 

Nad tajnością głosowania i zgodnością konkursu z regulaminem czuwa firma doradcza KPMG, partner merytoryczny konkursu. Wręczenie statuetek odbywa się podczas Uroczystej Gali i jest okazją nie tylko do zapoznania się z najlepszymi projektami PR i ich autorami, ale również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Zapraszamy na stronę poświęconą konkursowi Złote Spinacze www.zlotespinacze.pl