AGENCJE PR / HILL & KNOWLTON STRATEGIES


Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem działań. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał blisko 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce. Reprezentujemy filozofię piątego krzesła.

Jako część międzynarodowej sieci Hill+Knowlton Strategies, na co dzień współpracujemy z 87 biurami na całym świecie. Nasi klienci czerpią z sieciowej struktury, otrzymując znajomość lokalnego rynku i doradztwo na międzynarodowym poziomie.

Wierzymy, że aby zapewnić pełne i niezawodne wsparcie, niezbędna jest znajomość wszystkich kluczowych aspektów biznesu i otoczenia społecznego. Konsultanci H+K Strategies dysponują wiedzą i doświadczeniem w dziedzinach takich jak marketing, sprzedaż i HR, finanse i prawo, po komunikację wewnętrzną i zagadnienia z zakresu odpowiedzialności społecznej.

Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych jak Cannes Liones, Sabre Awards, European Excellence Awards, Magellan Awards, a także wielokrotnymi laureatami polskich Złotych Spinaczy.

Jesteśmy częścią WPP - globalnej grupy operującej w sektorze usług komunikacyjnych, zatrudniającej blisko 175,000 osób w 3,000 biur w 110 państwach.

 
Hill + Knowlton Strategies
   
Prezes/dyrektor: Grzegorz Szczepański, - CEO, Prezes Zarządu
Osoba kontaktowa: Aneta Tarwacka – Office Manager
Adres:

Hill and Knowlton Strategies
ul. Adama Branickiego 17

02-972 Warszawa

Telefon: +48 22 538 38 00
Fax:  +48 22 538 38 01
e-mail: public.warsaw@hkstrategies.com
www: http://www.hkstrategies.pl/
Rok powstania: 1994
Liczba pracowników: 35
Główni klienci: Facebook, Boeing, Globe Trade Centre, CI Games, Teva
   

Grzegorz Szczepański, CEO, Prezes Zarządu

CEO Hill+Knowlton Strategies Polska. Z branżą public relations związany od 20 lat. Pierwsze 10 lat pracował w agencjach Burson-Marsteller i Business Communications Associates (obecnie Edelman Polska), której był prezesem. Do chwili powołania na stanowisko prezesa zarządu H+K Strategies był dyrektorem ds. korporacyjnych w Grupie Żywiec. W latach 2003–2007 pełnił funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej w Banku Pekao SA.

 

Członek Press Club Polska. W latach 2009-2010 członek zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member). Inicjator i pierwszy prezes (2 kadencje) Związku Firm Public Relations. W 2002r. uznany przez redakcję miesięcznika Home&Market za jednego z 25 najlepszych polskich managerów (członek „Walnego Zgromadzenia Polskiej Gospodarki).