AGENCJE PR / HEADLINES PORTER NOVELLI

 

Headlines to jedna z najbardziej doświadczonych firm public relations na polskim rynku. Jesteśmy częścią Porter Novelli - jednej z największych międzynarodowych sieci firm Public Relations.
Od 1996 roku w Polsce i 2006 roku w globalnej sieci stworzyliśmy profesjonalną i odpowiedzialną społecznie firmę. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 200 kampanii skierowanych do zróżnicowanych grup interesariuszy, a nasze projekty zostały nagrodzone i wyróżnione w wielu polskich i międzynarodowych konkursach.

Nasi eksperci posiadają umiejętności wykraczające poza tworzenie strategii i egzekucję działań komunikacyjnych - są specjalistami w dziedzinach i branżach, dla których pracują. Korzystamy z unikalnych narzędzi Porter Novelli - BIG IT UP© i PNPointInsights©. Polegają one na kompleksowym i wnikliwym podejściu, opartym na rozumieniu postaw, kierunków myślenia i funkcjonowania poszczególnych grup docelowych. Jesteśmy członkiem-założycielem Związku Firm Public Relations; tworzymy i wdrażamy standardy dobrych praktyk na polskim rynku. Jako firma społecznie odpowiedzialna angażujemy się również w działania Koalicji „Prezesi Wolontariusze”.

PORTER NOVELLI
Światowy lider branży public relations. Porter Novelli powstała w 1972 roku i jest częścią Omnicom Group Inc (NYSE: OMC). W 90 biurach w ponad 60 krajach, Porter Novelli zmienia opinię, przekonania i zachowania tych, którzy mają największe znaczenie dla swoich klientów. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź www.porternovelli.com

 

Headlines Porter Novelli

 

 

Prezes/dyrektor:

Joanna Pruszyńska-Witkowska

Osoba kontaktowa:

Anna Jurkiewicz

Adres:

Headlines Porter Novelli
ul. Wiśniowa 40B, lok. 17
02-520 Warszawa

Telefon:

(22) 22 54 70 300

Fax:

(22) 22 54 70 301

e-mail:

headlines@headlines.pl a.jurkiewicz@headlines.pl

www:

http://www.headlines.pl

Rok powstania:

1996

Liczba pracowników:

15

Główni klienci:

MasterCard, EPAM, Mead Johnson, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Janssen-Cilag Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Przemysłu

   

Joanna Pruszyńska-Witkowska, Prezes Headlines Porter Novelli

 

 

Prezes Headlines Porter Novelli. Od blisko 20 lat związana z branżą marketingu i komunikacji. Posiada unikalne doświadczenie w tworzeniu strategii i ich implementacji oraz kampanii, które dokonały znaczących zmiany w percepcji, poglądach i zachowaniach społecznych.
Headlines Porter Novelli zarządza od 20 lat, rozwijając i nadzorując realizacje ponad 200 projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktowej i społecznej, wielokrotnie nagradzanych przez jury międzynarodowe i krajowe. Działania prowadzone są zarówno dla podmiotów biznesowych, agend rządowych, jak i sektora NGO.
Karierę rozpoczęła od pracy w agencjach reklamowych: Leo Burnett i EURO RSCG, pracując m.in. przy prywatyzacji Banku Śląskiego, wprowadzaniu na rynek firmy Cadbury i United Distillers. W 1996 z partnerami biznesowymi założyła Headlines, w 2004 dokonała MBO a w 2006 nawiązała partnerstwo z globalną siecią Porter Novelli, pełniąc rolę podmiotu w strukturze regionu EMEA.
Absolwentka wydziału humanistycznego Concordia University w Montrealu, członek-założyciel Związku Firm Public Relations. Biegle włada angielskim i francuskim. Regularnie zabiera głos na kongresach branżowych oraz przy okazji wydarzeń w kraju. Wykładowca teorii i praktyki PR we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz London School of PR. Jurorka w konkursach ZFPR, SIFE, Enactus oraz branżowym Złote Spinacze. Jest również współautorką książki „Sztuka Public Relations. Z doświadczenia polskich praktyków”.
Inicjatorka projektu „Znane Ekspertki”, którego celem jest zwiększenia udziału i widoczności kobiet w życiu gospodarczym i społecznym. Zdobyła tytuł Człowieka Roku 2015 magazynu Brief w kategorii Człowiek Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce. Poza pracą, aktywnie wspiera liczne organizacje charytatywne. Jest szczęśliwą mężatką, matką czwórki dzieci.