AGENCJE PR / GRAYLING POLAND

 

Grayling (@GraylingPL) to wiodąca, globalna sieć firm świadczących usługi w obszarze komunikacji, założona w 1981 roku. Specjalizuje się w tworzeniu, opartych na danych, strategii w obszarze Public Affairs, Public Relations, komunikacji w sferze digital oraz zarządzania wydarzeniami specjalnymi. Grayling posiada ponad 50 biur w ponad 30 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Środkowym Wschodzie oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Firma wspiera klientów z z różnych branż działających w sektorze publicznym i rządowym, energetycznym, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, ochrony zdrowia, technologicznym, marek konsumenckich, finansów i usług dla biznesu oraz transportu i logistyki.

Warszawskie biuro Grayling zatrudnia ponad 30 konsultantów specjalizujących się m.in. w takich obszarach jak Public Affairs, employer branding, PR w sektorze publicznym, finansowym, ochronie zdrowia, energetycznym, a także komunikacji korporacyjnej i promocji marek konsumenckich.

Grayling jest częścią grupy Huntsworth plc (huntsworth.com) specjalizującej się w usługach public relations oraz zintegrowanej komunikacji w obszarze ochrony zdrowia.

 

Grayling Poland Sp. z o.o.

 

 

Prezes/dyrektor:

Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna

Osoba kontaktowa:

Klara Banaszewska

Adres:

Grayling Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96, Equator II
00-807 Warszawa

Telefon:

22 536 04 40

Fax:

22 536 04 70

e-mail:

office.warsaw@grayling.com

www:

grayling.pl
facebook.com/graylingpoland
twitter.com/graylingPL
youtube.com/graylingpoland

Rok powstania:

1996

Liczba pracowników:

Ponad 30

Główni klienci:

Kapsch, General Electric, SONY, easyJet, ArcelorMittal, Becton Dickinson, HP, Chorwacka Izba Turystyczna, HB Reavis, Herbalife, Hilton, Allegro, UKTI, AIG i inni

   

 

Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna