AKTUALNOŚCI / ARCHIWUM

Protest Związek Firm Public Relations, reprezentujący branżę profesjonalnych usług PR w Polsce, protestuje przeciwko przyjętym zasadom przetargu na wybór agencji PR, ogłoszonego przez Kompanię Piwowarską na początku listopada br. (briefing agencji odbył się w dniu 17.11.2014 r.)
Znamy zwycięzców 12. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations Jury wybrało projekty, które otrzymały statuetki w 25 kategoriach konkursowych Złotych Spinaczy 2014. Partnerem merytorycznym audytującym konkurs jest firma KPMG.
POSTANOWIENIE Podczas spotkania Zarządu Związku Firm Public Relations w dniu 2 grudnia br. jednogłośnie podjęto decyzję o upublicznieniu formalnego protestu dot. przetargu na wybór agencji PR organizowanego przez Kompanię Piwowarską.
W dniu 19 listopada 2014 r. w siedzibie Związku Firm Public Relations odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kawa, Herbata PR. Tym razem dyskutowano na temat optymalizacji obecności w social mediach.
Już 3 grudnia 2014 w Warszawie CSR Case Study Day REZERWACJA BILETÓW TRWA! Wielkie spotkanie osób odpowiedzialnych za prowadzenie i realizację działań CSR w firmie.