AKTUALNOŚCI / ARCHIWUM

11 grudnia 2013 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków ZFPR. Zgodnie ze Statutem, w wyniku tajnego głosowania prezesem zarządu ZFPR został Norbert Ofmański, który będzie pełnił tę funkcję do lutego 2014 r.
6 grudnia 2013 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na najlepsze kampanie PR zrealizowane w okresie 2012/2013. Spośród 250 zgłoszeń przesłanych do I etapu Złotych Spinaczy, nominację do nagrody głównej otrzymało w sumie 81, które walczyły o statuetkę w 28 kategoriach: 16 głównych, 2 specjalnych oraz 10 sektorowych.
Wytyczne zapisane w dokumencie „Zasady komunikacji marki POLSKA” to pierwszy kamień milowy w naszych działaniach i nowe otwarcie do dalszych wspólnych kroków - powiedział minister Radosław Sikorski, który 25 października przewodniczył w Ministerstwie Spraw Zagranicznych posiedzeniu Rady Promocji Polski.
LEWIS PR jest globalną firmą doradztwa w komunikacji i na polskim rynku obecna jest od 2008 roku. Agencja specjalizuje się w zakresie: tworzenia strategii komunikacyjnych, doradztwa strategicznego, zarządzania i budowania reputacji marki, zarządzania kryzysowego, relacji z mediami, kampanii promocyjnych i edukacyjnych, social media i digital marketingu.
Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu na najlepsze biuletyny firmowe. Związek Firm PR był patronem honorowym konkursu. Gratulujemy