AKTUALNOŚCI / ARCHIWUM

Do tegorocznej edycji Złotych Spinaczy wpłynęło 178 zgłoszeń – to nowy rekord konkursu na najlepsze kampanie PR w Polsce. Projekty będą rywalizować w 19 kategoriach, w tym 16 głównych i 3 specjalnych.
Jeszcze przez 3 tygodnie – do 7 lipca - można zgłaszać projekty do konkursu, w którym nagrodą są najcenniejsze statuetki polskiego środowiska PR - Złote Spinacze. Związek Firm Public Relations wspólnie z członkami jury po raz pierwszy w historii konkursu opracował przewodnik, mający pomóc uczestnikom w przygotowaniu formularza zgłoszeniowego.
Firma BADOG PR została nowym członkiem Związku Firm Public Relations. Specjalizuje się w obsłudze spółek notowanych na rynku New Connect i rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych.
Odbyło się pierwsze spotkanie Rady Związku Firm Public Relations, wybranej w lutym 2011 roku podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków ZFPR. Rada ukonstytuowała się oraz wybrała nowego przewodniczącego.
Znamy już szczegóły programu Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który odbędzie się 14-15 kwietnia we Wrocławiu. W gronie prelegentów znaleźli się uznani praktycy PR oraz przedstawiciele środowiska akademickiego.