AKTUALNOŚCI / ARCHIWUM

Agencja magnifiCo została nowym członkiem Związku Firm Public Relations. Tym samym grono profesjonalnych firm PR, dbających o najwyższe standardy pracy 
i etyki, liczy obecnie 33 agencje.
25 listopada w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się kolejna edycja najważniejszego w polskim public relations wydarzenia - PR FORUM. W tym roku całodniowa konferencja poświęcona zostanie roli zintegrowanej komunikacji i możliwościom, jakie dają social media zarówno w budowaniu marki firm, instytucji oraz liderów, jak i sytuacjach kryzysowych.
Agencja Monday PR została nowym członkiem Związku Firm Public Relations. Tym samym grono profesjonalnych firm PR, dbających o najwyższe standardy pracy i etyki, poszerzyło się o kolejną agencję.
Do tegorocznej edycji Złotych Spinaczy – konkursu na najlepsze kampanie PR w Polsce, wpłynęły 104 zgłoszenia. Projekty będą rywalizować w 15 kategoriach, w tym 12 głównych i 3 specjalnych.
Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu „Złote Spinacze 2010”, organizowanego przez Związek Firm Public Relations o najbardziej prestiżowe nagrody branży PR. Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 września. Nowością w tym roku jest uruchomienie serwisu internetowego www.zlotespinacze.pl poświęconego wyłącznie konkursowi.