AGENCJE PR / ALERT MEDIA COMMUNICATIONS

 

Agencja specjalizuje się w PR korporacyjnym, relacjach z mediami i komunikacji kryzysowej, a także w cieszących się najwyższą  renomą szkoleniach z tych dziedzin. Stawia ogromny nacisk na efektywność i metodologię. Dlatego dysponuje unikalnymi narzędziami autorskimi w takich obszarach jak budowanie strategii PR, programy CSR, komunikacja kryzysowa, ePR, procesy szkoleniowe i coachingowe oraz kampanie wyborcze. Alert Media posiada zweryfikowane doświadczenie specjalistyczne w branżach: ochrony zdrowia, FMCG, produktów skierowanych do dzieci, motoryzacji, prawa i podatków, budownictwa, finansów, a także administracji państwowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych. Ma spektakularne osiągnięcia w PR osób.

 

Firma otrzymała wiele nagród krajowych i zagranicznych, jak Złote Spinacze, Magellan, Sabre, European Excellence Awards. Najbardziej jednak agencja ceni sobie satysfakcję, jaką ze współpracy z nią mają jej Klienci oraz fakt, że absolutna większość nowych Klientów pochodzi z polecenia dotychczasowych.

 

Alert Media

 

Prezes/dyrektor:

Adam Łaszyn

Osoba kontaktowa:

Adam Łaszyn

Adres:

Alert Media Communications Sp. z o.o.
Ul. Migdałowa 4/43

02-796 Warszawa

Telefon:

(22) 546 11 00

e-mail:

alert@alertmedia.pl

www:

http://www.alertmedia.pl

Rok powstania:

2002

Liczba pracowników:

23

Główni klienci:

Goodyear/Dębica, NUTRICIA Polska, Fundacja NUTRICIA, Kronopol, Kompania Piwowarska oraz marki Żubr i Wojak, Totalizator Sportowy 

   

Adam Łaszyn, Prezes Zarządu Alert Media Communications