AKTUALNOŚCI

Be Communications dołącza do Związku Firm Public Relations

20.04.2017
Be Communications działa na rynku od 2010r. Wśród klientów firmy znajdują się podmioty krajowe i międzynarodowe: firmy komercyjne oraz organizacje społeczne, biznesowe i naukowe, reprezentujące takie obszary, jak zdrowie i farmacja, energetyka, finanse, nowe technologie, przemysł alkoholowy, obronny oraz konsulting biznesowy.

Opinia REPR

12.04.2017
Wprowadzanie w błąd opinii publicznej. Opinia Rady Etyki PR na temat ukrytej reklamy w mediach. Zapraszamy także na REPR.pl

Kongres Profesjonalistów PR już za miesiąc

16.03.2017
Zbliża się najważniejsze wydarzenie branży public relations Ponad trzystu gości, dwa dni inspirujących prelekcji, warsztaty praktyczne i jeden cel – zrozumieć, czym jest sytuacja kryzysowa i jak sobie z nią radzić. Zaledwie miesiąc dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń branży PR w Polsce – Kongresu Profesjonalistów Public Relations. To ostatni dzwonek na to, żeby się zapisać i wziąć udział w tym spotkaniu.

RockIT Digital Summit już 16 i 17 lutego w Centrum Nauki Kopernik

07.02.2017
RockIT Digital Summit to międzynarodowa konferencja sieciująca ludzi różnych branż - mediów, biznesu, trzeciego sektora, administracji publicznej - dla których ważne są nowe technologie. Weźmie w niej udział ponad 300 osób z Europy i Azji Środkowej. Wydarzenie jest organizowane przez stowarzyszenie Digital Communication Network we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Departamentem Stanu USA i Ambasadą USA w Polsce.

ZFPR wspiera kategorię PR w konkursie Young Creatives

25.01.2017
Do 30 stycznia można zgłaszać się do kolejnej edycji konkursu Young Creatives PR. Od tego roku wprowadzone zostały znaczące zmiany dotyczące warunków uczestnictwa w konkursie