AKTUALNOŚCI

RockIT Digital Summit już 16 i 17 lutego w Centrum Nauki Kopernik

07.02.2017
RockIT Digital Summit to międzynarodowa konferencja sieciująca ludzi różnych branż - mediów, biznesu, trzeciego sektora, administracji publicznej - dla których ważne są nowe technologie. Weźmie w niej udział ponad 300 osób z Europy i Azji Środkowej. Wydarzenie jest organizowane przez stowarzyszenie Digital Communication Network we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Departamentem Stanu USA i Ambasadą USA w Polsce.

ZFPR wspiera kategorię PR w konkursie Young Creatives

25.01.2017
Do 30 stycznia można zgłaszać się do kolejnej edycji konkursu Young Creatives PR. Od tego roku wprowadzone zostały znaczące zmiany dotyczące warunków uczestnictwa w konkursie

PSML przygotuje poradnik modelowego procesu zakupowego usług komunikacji marketingowej

20.01.2017
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów – wraz z Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR – prowadzi pracę nad specjalistycznym kompendium wiedzy w zakresie zakupu usług komunikacji marketingowej.

Startuje „Kawa, Herbata, PR” 2017

16.01.2017
Już 2 lutego o 14.00 w siedzibie ZFPR, odbędzie się pierwsze z tegorocznego cyklu bezpłatnych spotkań branżowych „Kawa, Herbata, PR”, skierowanych do osób zainteresowanych lub zajmujących się profesjonalnie public relations.

Kongres Biznesowy SZLACHETNEJ PACZKI

10.01.2017
20 stycznia w Krakowie odbędzie się Kongres Biznesowy „Duchowo, genialnie, globalnie”. Gospodarzem wydarzenia jest Stowarzyszenie WIOSNA – jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce, organizator SZLACHETNEJ PACZKI. Partnerem Kongresu został Związek Firm Public Relations.