AKTUALNOŚCI

Be Communications dołącza do Związku Firm Public Relations

20.04.2017
Be Communications działa na rynku od 2010r. Wśród klientów firmy znajdują się podmioty krajowe i międzynarodowe: firmy komercyjne oraz organizacje społeczne, biznesowe i naukowe, reprezentujące takie obszary, jak zdrowie i farmacja, energetyka, finanse, nowe technologie, przemysł alkoholowy, obronny oraz konsulting biznesowy.

Opinia REPR

12.04.2017
Wprowadzanie w błąd opinii publicznej. Opinia Rady Etyki PR na temat ukrytej reklamy w mediach. Zapraszamy także na REPR.pl

LSPR rekrutacja na kurs maj/czerwiec

31.03.2017
Ruszył nabór na letni kurs LSPR!

Kongres Profesjonalistów PR już za miesiąc

16.03.2017
Zbliża się najważniejsze wydarzenie branży public relations Ponad trzystu gości, dwa dni inspirujących prelekcji, warsztaty praktyczne i jeden cel – zrozumieć, czym jest sytuacja kryzysowa i jak sobie z nią radzić. Zaledwie miesiąc dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń branży PR w Polsce – Kongresu Profesjonalistów Public Relations. To ostatni dzwonek na to, żeby się zapisać i wziąć udział w tym spotkaniu.

RockIT Digital Summit już 16 i 17 lutego w Centrum Nauki Kopernik

07.02.2017
RockIT Digital Summit to międzynarodowa konferencja sieciująca ludzi różnych branż - mediów, biznesu, trzeciego sektora, administracji publicznej - dla których ważne są nowe technologie. Weźmie w niej udział ponad 300 osób z Europy i Azji Środkowej. Wydarzenie jest organizowane przez stowarzyszenie Digital Communication Network we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Departamentem Stanu USA i Ambasadą USA w Polsce.