AKTUALNOŚCI

Procontent Communication w ZFPR

14.09.2017

Procontent Communication

dołącza do Związku Firm Public Relations

 

Procontent Communication to otwarta w 2011 roku agencja PR, należąca do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych oraz budowanie wizerunku firmy.

 

Procontent specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej, do których należą: audyty, tworzenie strategii komunikacji firmy, prowadzenie biura prasowego, media relations, organizacja konferencji prasowych, a także opracowanie programów B2B oraz działań, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii. Agencja organizuje także szkolenia biznesowe, medialne oraz CSR.

 

Prezesem Zarządu Procontent jest Iwona Kubicz, specjalizująca się w projektach z zakresu Corporate PR i zarządzania kryzysowego, członek International Public Relations Association i juror w konkursie IPRA Golden World Awards w kategorii komunikacja w kryzysie i Public Affairs and Lobbing. Iwona Kubicz została także nagrodzona statuetką Stevie For Women In Business.

 

Nasza agencja prowadzi, a także uczestniczy w projektach, które w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju branży public relations. To ważne, by stale dbać o wysoki standard świadczonych przez nas usług. Kolejnym krokiem w tych działaniach było podjęcie decyzji o przystąpieniu do Związku Firm Public Relations. Liczymy, że wspólnie z jego członkami będziemy tworzyć i wyznaczać trendy dla całej branży – mówi Iwona Kubicz, Prezes Procontent Communication.

 

Procontent oferuje szeroki zakres działań PR oraz CSR. Usługi świadczone przez agencję oparte są na 15-letnim doświadczeniu członków zespołu w prowadzeniu projektów wzakresie kompleksowego doradztwa komunikacyjnego oraz budowaniu marki.

 

Działania prowadzone przez Procontent otrzymały nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach: Effie Awards, Stevie Awards, Magellan Awards, Burke Award, Spotlight Awards, Kampania Społeczna Roku, Złote Spinacze, a także Lider Roku w Ochronie Zdrowia.