AKTUALNOŚCI

Znamy terminy Złotych Spinaczy 2017

05.05.2017

To już XV edycja konkursu Złote Spinacze! Zgłoszenia wystartują 22 maja, a dwa dni później odbędzie się szkolenie dla zgłaszających.

 

24 maja Związek Firm Public Relations organizuje szkolenie dla zgłaszających, które dostarczy wiedzy m.in. o nowych kategoriach konkursowych i nowym formularzu zgłoszeniowym. Przedstawiciel tegorocznego Jury opowie o istotnych kwestiach przy ocenie zgłoszonych projektów i odpowie na wszelkie nurtujące zgłaszających pytania.

 

Zgłoszenia do konkursu będzie można nadsyłać do:

·         I termin: 4 lipca do godz. 16:00

·         II termin: 11 lipca do godz. 16:00

 

Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do podmiotów realizujących projekty public relations: osób prawnych, podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych, instytucji państwowych, zakładów publicznych, organizacji pozarządowych, szkół i uczelni oraz osób działających samodzielnie w branży PR. Misją Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat profesjonalnych usług public relations oraz promowanie zawodowego kunsztu i najwyższych standardów merytorycznych i jakościowych w kształtowaniu szeroko pojętych kampanii i polityk informacyjnych. Udział w Konkursie jest doświadczeniem podnoszącym prestiż i sprzyja wymianie najlepszych doświadczeń pomiędzy uczestnikami rynku.

Złote Spinacze zostaną zwieńczone uroczystą Galą, która odbędzie się 1 grudnia.

 

Harmonogram konkursu dostępny jest na stronie zlotespinacze.pl

 

 

Osoba kontaktowa:

Ewelina Kiszka

Menadżer Projektów

ewelina.kiszka@zfpr.pl

+48 531 848 470