AKTUALNOŚCI

Be Communications dołącza do Związku Firm Public Relations

20.04.2017

Be Communications działa na rynku od 2010r. Wśród klientów firmy znajdują się podmioty krajowe i międzynarodowe: firmy komercyjne oraz organizacje społeczne, biznesowe i naukowe, reprezentujące takie obszary, jak zdrowie i farmacja, energetyka, finanse, nowe technologie, przemysł alkoholowy, obronny oraz konsulting biznesowy. Firma współpracuje między innymi z Abbvie, Diageo, Natural Pharmaceuticals, Novartis, Roche Polska, i Senior Apartments, a takżetakimi organizacjami jak Instytut Great Place to Work®, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne czy Pracodawcy RP.

 

Be Communications jest członkiem InifiniteLatitude™ - międzynarodowego klubu niezależnych firm PR, świadczących usługi doradcze i wykonawcze w obszarze komunikacji.

 

Dynamika, z jaką rozwija się komunikacja, niezmiennie wymaga dbałości o standardy, a Związek jest niewątpliwie miejscem, gdzie rozwiązania na rzecz stałej profesjonalizacji usług PR w Polsce są tworzone i oferowane, mówi Adam Jarosz, Dyrektor Generalny Be Communications.Chcąc być aktywnym podmiotem tego procesu na forum branży, postanowiliśmy dołączyć do grona firm związkowych. 

 

 

Dodatkowe informacje:

Marcin Olkowicz

Dyrektor Generalny ZFPR

Związek Firm Public Relations

tel.: 662 248 214

 

mail: marcin.olkowicz@zfpr.pl