AGENCJE PR / COHN & WOLFE

 

Cohn & Wolfe jest częścią GREY Group Poland – grupy oferującej kompleksowe usługi reklamowe, w tym planowanie strategiczne, opracowanie kreacji i realizacja kampanii z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi.

 

Agencja Cohn & Wolfe działa na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu PR produktowego i korporacyjnego/finansowego, Employer Branding oraz Corporate Social Responsibility. Realizuje również kampanie digitalowe oraz prowadzi komunikację w mediach społecznościowych.

 

Zakres kompetencji agencji:

·         Media Relations

·         Corporate Social Responsibility

·         Social Media

·         Crisis Management

·         Event Management

·         Public Affairs

 

Nagrody, szczególne wyróżnienia dla agencji:

Złote Spinacze, Innovation Award. 

 

Główni klienci:

Złote Tarasy (CBRE), Domy Towarowe Wars Sawa Junior (Prime Warsaw Properties), Clifford Chance, Franklin Templeton Investments, PEPCO

 

 

Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland


W branży od 17 lat. Zanim objęła stanowisko CEO GREY Group w lutym 2015 roku, przez siedem lat zarządzała Change Integrated, pełniąc funkcję CEO i prezesa zarządu. W tym czasie Change otrzymała wiele branżowych wyróżnień, m.in. dwie nagrody Cannes Lions. Agencja została również wyróżniona przez Campaign Magazine w gronie wiodących agencji niezależnych na świecie (World's Leading Independent Agencies). Anna Pańczyk wcześniej była związana przez ponad dziewięć lat z Saatchi & Saatchi Poland, gdzie przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję Deputy Managing Director. Anna Pańczyk jest członkiem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i zasiada w jury konkursu Innovation Award. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Business School of Economics na Uniwersytecie Kopenhaskim.
 

Katarzyna Kluk, Client Service Director Cohn & Wolfe


Ma 18-letnie doświadczenie zarówno w agencjach PR, jak i korporacjach takich jak Nokia Poland, gdzie zarządzała działem Public Relations i Marketingu oraz była rzecznikiem prasowym firmy. Katarzyna Kluk prowadziła także własną agencję PR consultingową EYE, która zajmowała się głównie obsługą marek z branży mody i produktów luksusowych. Pełniła także funkcję Managing & New Business Director w Weber Shandwick.
 

 

Kontakt:

Adres: Prosta 51, Warszawa

Telefon: 22 25 00 900

Mail: kontakt@greygroup.pl

www: Cohn&Wolfe Polska

rok założenia: 2002

 

 

Złote Spinacze 2014 – nominacja w kategorii Event społeczny

Innovation Award 2015 – nominacja w kategorii Kampania komercyjna