AGENCJE PR / BRANDSCOPE

 

Brandscope od 2010 roku wspiera biznes swoich klientów projektując i wdrażając efektywną komunikację do rynku. Koncentrujemy się na 3 podstawowych branżach: rynek usług finansowych, nieruchomości komercyjne, BPO/SSC. W ramach agencji działa również zespół polsko-ukraińskich specjalistów dedykowany budowaniu wizerunku klientów do Ukraińców. Siedzibą firmy jest Trójmiasto (Sopot od 2018 roku), mamy również oddział w Krakowie. Firma zatrudnia 11 konsultantów, zarządzana jest przez dwuosobowy zarząd: Wojciech Wężyk i Wojciech Makać.

 

Zakres kompetencji agencji:

Business to Business

Crisis Managenent

Media Relations

 

Główni klienci:

TU Compensa (Vienna Insurance Group), TU Saltus, Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, Grupa ANG, Best SA, Masterlease, eFaktor, Grupa Allcon, Superpolisa, MAK Invesment.

 

Wojciech Wężyk - Partner Zarządzający:

menadżer o kilkunastoletnim doświadczeniu w prowadzeniu komunikacji instytucji finansowych. Pełnił m.in. funkcję Rzecznika Prasowego Multibanku (BRE Bank SA) oraz Dyrektora Biora Prasowego Grupy Ergo Hestia. Był również dyrektorem ds. PR w Goldenegg Independent Financial Advisory. W ramach prowadzonych projektów tworzył strategię PR i media relations dla instytucji finansowych, odpowiadając za ich późniejszą realizację. Prowadził działania z obszaru PR i social media, odpowiadał za działania public affairs, prowadzenie komunikacji wewnętrznej instytucji finansowych. Współtworzył strategie komunikacji mające na celu zmianę nazwy, profilu i skali działania instytucji finansowych, świadczył doradztwo w działaniach CSR dotyczących edukacji finansowej klientów. W ramach obowiązków pełnionych w Brandscope od 2010 roku pełni funkcję Strategic Advisor we wszystkich kwestiach związanych z komunikacją firm, dla których spółka realizuje projekty PR.